wydarzenia artystyczne, informator kulturalny, zaproszenia

Polski Informator Kulturalny to zaawansowana i skuteczna reklama wydarzeń artystycznych. Zachęcamy organizatorów imprez kulturalnych, wydarzeń w sztuce, wernisaży, wystaw do publikacji bezpłatnych informacji i promowania ich w całej sieci internetowej. Zapraszamy również organizatorów kursów, szkoleń, pokazów oraz warsztatów artystycznych.

W każdym założonym koncie użytkownika można łatwo generować prostą galerię i opisy wydarzeń. Usługi Artystyczne to dobrze rozpoznawana domena w internecie. Posiadamy wiele zaindeksowanych informacji w wyszukiwarkach.

Wydarzenia Artystyczne - ogólnopolski, branżowy serwis internetowy, o tematyce związanej z polską kulturą, sztuką, rzemiosłem oraz rękodziełem - w szerokim rozumieniu tych pojęć.

Zapraszamy do sprawdzenia informatora sztuki, ale zachęcamy też do zakładania bezpłatnych kont. Można tu publikować informacje o lokalnych imprezach kulturalnych wraz z prezentacją wygodnej mapki dojazdu.

Portal za pomocą własnej wyszukiwarki - kontaktuje zainteresowanych kulturą: Organizatorów wystaw, Artystów oraz Pasjonatów sztuki.

informacje o kulturze