praca dla artystów, oferty, zlecenia artystyczne, usługi twórców

Portal prac artystycznych. Udostępniamy oferty polskiego serwisu usług artystycznych, oraz zleceń dla twórców rękodzieła. Zachęcamy artystów do zakładania kont w portalu polskiej sztuki i całkiem bezpłatnej reklamy wśród dobrze wyselekcjonowanych tematycznie zleceń oraz zamówień, ofert pracy dla artysty.

Dla każdej opublikowanej oferty pracy można przypisać wygenerowaną, prostą galerię zdjęć, reprodukcji. Serwis Usług Artystycznych to dobrze rozpoznawana marka w polskiej sieci internetowej. Posiada mnóstwo zaindeksowanych ogłoszeń w wyszukiwarkach i ta liczba rośnie codziennie.

Prace Artystyczne to pierwszy branżowy portal usługowy tematycznie związany z rękodziełem i sztuką - w szerokim rozumieniu.

Zapraszamy do przeglądania ofert, ale również do ich zamawiania. W serwisie można publikować ogłoszenia o poszukiwaniu dzieł sztuki, konkretnych prac artystycznych, o poszukiwaniu konkretnych wykonawców zleceń, rękodzieł.

Serwis w wygony sposób kontaktuje zainteresowane twórczością osoby: Klienta i Artysty. Warto skorzystać z precyzyjnej wyszukiwarki wszystkich ofert pracy i zleceń dla polskich artystów.

oferty artystów