polscy artyści, portfolia twórców, twórcy rękodzieła, rzemiosła

Kartoteka Polskich Artystów to zaawansowany i rozbudowany portal z prezentacją wielu twórców sztuki, ludzi kultury, rękodzieła oraz polskiego rzemiosła. Zachęcamy internautów do dodawania i przeglądania bardzo szerokiej oferty zleceń artystycznych, galerii rękodzieł oraz zamówień dzieł sztuki wśród polskich artystów.

Na każdym indywidualnym koncie użytkownika można łatwo generować galerie zdjęć, oferty zamówień i zaproszenia kulturalne. Portal Usług Artystycznych to dobrze znany polski serwis internetowy. Posiadamy wiele zaindeksowanych witryn w wyszukiwarkach internetowych.

Polscy Artyści - to unikalny branżowy portal artystyczny, o tematyce związanej z polską sztuką, rzemiosłem oraz wystawami rękodzieła - w bardzo szerokim rozumieniu tych zagadnień.

Zachęcamy teraz do nie tylko przeglądania kont Twórców Sztuki, ale zachęcamy też do zakładania bezpłatnych galerii, pozostawiania informacji o wydarzeniach, a szczególnie do prostej publikacji zamówień - zleceń na usługi artystów

Serwis z własną wyszukiwarką - kontaktuje zainteresowanych sztuką: zleceniodawców, oraz poszukiwanych Polskich Artystów.

polscy artyści