galerie dla artystów, publikacje artystyczne, portfolia twórców

Serwis galerii artystycznych. Publikujemy proste galerie w Polskim portalu usług rękodzieła, oraz zleceń dla twórców, artystów. Zachęcamy do zakładania galerii w serwisie polskiej sztuki współczesnej i całkiem bezpłatnej promocji wśród dobrze dobranych tematycznie wystaw, galerii oraz publikacji portfolio dla każdego artysty.

Do każdego założonego konta użytkownika można przypisać wygenerowaną, prostą galerię prac, fotografii. Portal Usług Artystów to dobrze rozpoznawany adres art w polskim internecie. Posiadamy mnóstwo zaindeksowanych podstron w wyszukiwarkach i ta liczba ciągle rośnie.

Galerie Artystyczne to ekskluzywny, branżowy portal internetowy - tematycznie związany z rzemiosłem, rękodziełem i sztuką - w szerokim rozumieniu tych dziedzin.

Zapraszamy do obejrzenia galerii, ale również do ich zakładania. Można tu publikować informacje o poszukiwaniu wybranych dzieł Twórców, konkretnych prac artystów profesjonalnych i amatorów, pasjonatów sztuki.

Serwis za pomocą wyszukiwarki - w wygony sposób kontaktuje zainteresowane twórczością osoby: Klienta i Artystę. Zleceniodawcę i zleceniobiorcę.

galerie artystów